portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morena (Piecki Migowo) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morena - sprawy dzielnicowe » Forum » temida skona
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

temida skona

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Lut 14, 2016 11:54    Temat postu: temida skona


przynajmniej w Gdańsku, jeśli dalej będzie ukrywać komornika - oszusta grasującego w Gdańsku
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 13:43    Temat postu: Re: temida skona


Niewyobrażalnego oszustwa dopuścił się Jan Staszewski, komornik z Gdańska. W 2008 r., eksmitował mnie – współzałożyciela LWSM „MORENA” – z mieszkania o statusie spółdzielczego lokatorskiego prawa do lokalu mieszkalnego. Jak powszechnie wiadomo prawo lokatorskie nie podlega zbyciu ani spadkowi, a tym bardziej, nie podlega egzekucji.

Sąd Najwyższy stwierdził w swoim wyroku, że nie ma potrzeby udowadniać winy komornikowi. Wystarczy, jeśli jego działanie było niezgodne z prawem, czyli bezprawne. Taka okoliczność zaistniała w moim przypadku. Spółdzielnia Morena nie dokonała przekształcenia prawa lokatorskiego we własnościowe. Nie wydano stosownej decyzji na piśmie. Zatem, przysługuje mi nadal spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu mieszkalnego.

Na jakiej więc podstawie Staszewski eksmitował mnie z mieszkania spółdzielczego?
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 14:50    Temat postu: Re: temida skona


Nie wiem, czy to w ogóle możliwe, aby jakakolwiek skorumpowana komornicza gnida, pozostawiła podsądnego bez środków do życia, zabierając z konta bankowego kwoty nie podlegające egzekucji.

Jestem mocno ciekaw, co na to sąd rozpoznający miesiącami skargi na czynności komornika, w sekcji do spraw egzekucyjnych.

eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 15:33    Temat postu: Re: temida skona


W załączeniu pismo z Krajowej Rady Komorniczej. Jestem ciekaw co na to wszystko powie Rada Izby Komorniczej w Gdańsku z siedzibą w Sopocie.2016-03-02 komornik 002.jpg

2016-03-02 komornik 002.jpg


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 13:56    Temat postu: Re: temida skona


Gdańska temida znów okazała się ślepa i niesprawiedliwa. W środę 16 marca 2016 r. odbyła się rozprawa w kuriozalnej sprawie – spółdzielnia contra ta sama spółdzielnia o ustalenie stosunku korporacyjnego, czyli organizacyjnego. Znaczy się, nie wiadomo kto, kogo i o co pozwał do sądu, aby zaklepać to bagno, które od wielu lat trawi LWSM „MORENA” w Gdańsku. A wszystko po to, aby w sobotę 19 marca b. r., skarżącej i pozwanej jednocześnie Spółdzielni, klepnąć możliwość arcydemokratycznego skoku na demokrację wewnątrzspółdzielczą i dokonać wyboru 13 (nie)sprawiedliwych członków do organu zwanego nomen omen „radą nadzorczą” kontrolującą poczynania całej Spółdzielni.

Sędzią przewodniczącą rozprawy i referentem w jednej osobie, była w dniu 16 marca b. r., sędzia sądu rejonowego Katarzyna Kazaniecka - Kapała, delegowana do orzekania w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Nie wiadomo kto delegował sędzię, czy Prezes Sądu Okręgowego, czy Minister Sprawiedliwości, ale kto by to nie był, delegację powinien natychmiast cofnąć. Ku zaskoczeniu niektórych, sąd zamknął toczącą się rozprawę. Skoro zamknął rozprawę, to zgodnie z przepisami artykułu 326. kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) powinien ogłosić wyrok. Ale tego nie zrobił. Nie ogłosił wyroku. Odroczył jego publikację do 18 marca b. r. Dlaczego do 18.? Bo chciał zdążyć przed sobotą i umożliwić Nowaczkowi i Talaśce, dokonanie kolejnych matactw związanych z przygotowaniem walnego zgromadzenia, aby jednak były dokonane w majestacie prawa. Aby podjęte uchwały czyniły zadość filozofii mafiozów a nie służyły Spółdzielcom. A przede wszystkim, aby dokonać kolejnego bezprawnego wyboru do rady nadzorczej na następną kadencję „swoich” kandydatów.

Sąd mógł odroczyć ogłoszenie wyroku, ale tylko w sprawie zawiłej. Czy sprawa XV C 197/15 jest sprawą zawiłą? Odpowiedź brzmi: NIE!!!! Jest sprawą zagmatwaną, bo zagmatwali ją od początku Nowaczek i Talaśka, za pomocą Jarząbskiego i Gajdy a łyknął ten pasztet sąd. Wpierw sędzia SR Jarosław Matuszczak a później sędzia SR Kazaniecka - Kapała. Obojga sędziom należy cofnąć bezzwłocznie delegację.
Należy zwrócić uwagę, że toczący się proces miał bardzo dynamiczny przebieg. Otóż, w trakcie trwania procesu, kilkakrotnie zmienił się skład pozwanych. Inny skład jest w niedorzecznym pozwie i na wokandzie z 6 maja 2015 r., a inny w dniu zamknięcia rozprawy, to jest 16 marca 2016 r. Opisana okoliczność czyni wystarczającą przesłankę do otwarcia zamkniętej rozprawy na nowo, na podstawie przepisu art. 316. § 2. kpc – istotne okoliczności ujawniły się dopiero po jej zamknięciu. Dobrze by było, aby z tym przepisem zapoznała się interwenientka uboczna oraz ci pozwani, którzy oczekują oddalenia niedorzecznego powództwa. Stosowny wniosek o otwarcie zamkniętej rozprawy na nowo, najlepiej złożyć jeszcze dziś, to jest 17 marca 2016 r., informując o tym Wydział. W przeciwnym razie, sąd ogłosi jutro wyrok a pojutrze Nowaczek i Talaśka będą gorąco dziękować swoim przydupasom, za przybycie na obrady walnego zgromadzenia i za- głosowanie na tych kandydatów do rady nadzorczej, którzy gwarantują wysokie apanaże mafiozom i sobie mizerne diety, ale i coś po boku.
anul_01 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 28, 2016 15:56
Posty: 44
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 20:37    Temat postu: Re: temida skona

eliot13 napisał:
A wszystko po to, aby w sobotę 19 marca b. r., skarżącej i pozwanej jednocześnie Spółdzielni, klepnąć możliwość arcydemokratycznego skoku na demokrację wewnątrzspółdzielczą i dokonać wyboru 13 (nie)sprawiedliwych członków do organu zwanego nomen omen „radą nadzorczą” kontrolującą poczynania całej Spółdzielni.

Skoro zamknął rozprawę, to zgodnie z przepisami artykułu 326. kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) powinien ogłosić wyrok. Ale tego nie zrobił. Nie ogłosił wyroku.


W naszym pięknym Państwie Sąd coś powinien ale NICZEGO nie musi za to obywatel wszystko MUSI, bo inaczej przegra sprawę w sądzie. To po pierwsze.

A po drugie sprawa jest bardzo ciekawa
jak sąd uzna, że Rada istniała będzie to przeciwny wyrok do tych które już są

jak sąd uzna, że Rada NIE istniała będzie to wyrok zgodny z poprzednimi i dzięki temu niektórzy radni zgodnie z LITERĄ prawa wchodzą do rady w sobotę na tzw. drugą kadencję
Z_Warnenskiej 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Mar 23, 2015 10:49
Posty: 80
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 10:25    Temat postu: Re: temida skona

anul_01 napisał:


dzięki temu niektórzy radni zgodnie z LITERĄ prawa wchodzą do rady w sobotę na tzw. drugą kadencję


A co za różnica, czy dotychczasowe cwaniaczki wejdą na drugą kadencję, czy w ich miejsce zostaną wybrani nowi, ale też PODSTAWIENI i POWIĄZANI z zarządem ?
O wyborze decydować będzie duża, zwarta i zdyscyplinowana grupa pracowników, emerytów oraz krewnych i znajomych kandydatów. Wszystko jest doskonale przygotowane. Gra idzie o zbyt dużą stawkę , jaką jest MAJĄTEK SPÓŁDZIELNI, aby cokolwiek miało nie pójść po ich myśli. To już ostatnia taka akcja: trzy kolejne lata wystarczą, aby wyprowadzić cały majątek długoterminowymi dzierżawami i szemranymi umowami z deweloperami i z miastem.
Zmienić przygotowany scenariusz mogłaby tylko bardzo wysoka frekwencja "zwykłych", nie powiązanych i nie skorumpowanych mieszkańców. Czy ludzie to wiedzą ?
Następnej szansy już nie będzie ! Zostaniemy w swoich zaniedbanych blokach, bez parkingów i bez miejsc parkingowych, bez zieleni, bez domu kultury . Za to z nowymi budynkami tuż przed oknami,
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 15:56    Temat postu: Re: temida skona


Drodzy Forumowicze,
Dziś, to jest 18 marca 2016 r., Sąd Okręgowy wydał wyrok w naszej, spółdzielczej sprawie:

SĄD ODDALIŁ POWÓDZTWO SPÓŁDZIELNI „MORENA” przeciwko SPÓŁDZIELNI „MORENA”

W sprawie LWSM „MORENA” przeciwko LWSM „MORENA” Sąd nie ustalił istnienia bądź nieistnienia stosunku prawnego polegającego na stwierdzeniu, że rada nadzorcza istnieje albo nie istnieje w wyniku wyboru w dniu 16 marca 2013 r. Sąd oddalił powództwo z grudnia 2014 r. Z wygłoszonych tez uzasadnienia wynika, że zdaniem Sądu, nie nastąpił wybór do rady nadzorczej w marcu 2013 r. Sąd Okręgowy oparł się na wyroku apelacyjnym, zmieniającym wyrok Sądu Okręgowego, dotyczących również tej samej czynności prawnej, czyli wyboru do rady nadzorczej na kadencję w latach 2013-2016 (wybory 16 marca 2013 r.) Tam jest dopiero kuriozalny werdykt. Sąd Apelacyjny nie znalazł podstawy prawnej do orzeczenia nieistnienia uchwały o wyborze do rady nadzorczej, w sytuacji, gdy nie ma uchwały o wyborze do rady nadzorczej. Jak jej nie ma, to chyba nie istnieje. Dlatego należało orzec, że uchwała nr 3/2013 też nie istnieje, jak i uchwała nr 5; 6 i 15 Sąd Najwyższy powiada, że w takim stanie faktycznym, wszystkie uchwały są nieistniejące. Ale żeby oddalać powództwo? Coś się sądowi apelacyjnemu porąbało, i to zdrowo.

Forumowiczu, zajrzyj też do tematu Walne Zgromadzenie Moreny.


Ostatnio zmieniony przez eliot13 dnia Fri Mar 18, 2016 18:32, liczba edycji: 2
Hanya82 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Pią Lut 17, 2012 8:52
Posty: 1161
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 18:22    Temat postu: Re: temida skona

Jak dobrze zrozumiałam to zdaniem pana pełniącego funkcje prezesa tylko frajerzy będą skłonni wydzierżawić grunty spółdzielni na 10 lat, prawdziwy inwestor chce wpompować pieniądze na 20 lat. Mały błąd, omyłka pisarska itd i oddajemy grunty darmo poprzez zasiedzenie. I nikt mi nie powie, że ręce takich władz są czyste...
_________________
Anita Lipnicka "Wszystko się może zdarzyć"
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 16:17    Temat postu: Re: temida skona

Forumowiczu, proszę zaglądaj od czasu do czasu, do witryny LESZEK ANDRZEJ JENEK SĄD POD SĄD

https://plus.google.com/u/0/104457280675108754650
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 15:18    Temat postu: Re: temida skona

https://plus.google.com/u/0/collection/U4nosB
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2016 18:55    Temat postu: Re: temida skona


https://plus.google.com/u/0/collection/U4nosB

Wskazany adres jest nieaktualny.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 17:54    Temat postu: Re: temida skona


oskarżony Nowaczek z artykułu 284. § 2. kodeksu karnego

dziwne rzeczy dzieją się w sprawie z oskarżenia Prokuratury Rejonowej Pruszcz Gdański Ds. 728/07 toczonej w Wydziale II. Karnym Sądu Rejonowego Gdańsk - Południe w Gdańsku sygnatura akt II K 521/12

Wpierw zaczęła się wyciszać prokurator Katarzyna Okrojek - Kapica. Twierdziła, że została przesunięta do innych spraw, podobno dla nieletnich. Co było przyczyną, nie wiadomo. Może naciski oskarżonego, że sprawa trwa zbyt długo. Tylko komu miałby się Nowaczek poskarżyć? Dziwne to wszystko. Ale może w końcu Nowaczka ruszyło. Przecież to nie może tak być, aby prezes zarządu dużej spółdzielni mieszkaniowej, musiał zrywać się z roboty i grzać co jakiś czas na wagę. Przecież dociekliwa rada nadzorcza może w końcu coś podejrzewać. Lista świadków obrony już się w telefonie Nowaczka wyczerpała. Głównego świadka dalej wszyscy szukają w Holandii, choć od dawna wiadomo, że przebywa w Danii. Ale listy gończe z Polski, ani tu, ani tam, pewno nie docierają. A wystarczyło zajrzeć do KRS-u i wiele zagadek byłoby rozwiązanych. Nie musiałaby sędzia Jolanta Piątek umarzać grzywny zasądzonej Wacławikowi przez referendarza sądowego.

Ostatnio sprawa spadła z wokandy. Wyznaczony termin na 13 października 2016 został odwołany zgodnie z zarządzeniem sędzi referent. Odroczenie jak odroczenie. Nie pierwsze i pewno nie ostatnie. Ale poprzednio sprawa była odraczana kilkakrotnie. Sąd może prowadzić rozprawę odroczoną w dalszym ciągu, chyba że skład sądu uległ zmianie. Otóż to, skład sądu uległ zmianie. Dotychczas sędzią referent była sędzia Agnieszka Łygas. Na wokandzie z 13 października 2016 r. wskazana była sędzia Agnieszka Piotrzkowska.

Dlatego sprawa sądowa musi być prowadzona w nowym terminie od początku. Nowy termin: 27 października 2016 r. godz. 14:00 sala 43
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 14:07    Temat postu: Re: temida skona

eliot13 napisał:

oskarżony Nowaczek z artykułu 284. § 2. kodeksu karnego


Na wokandzie w dniu 13 października 2016 r., jako przewodnicząca posiedzenia wskazana była sędzia Agnieszka Piotrzkowska. Wydając zarządzenie o odwołaniu terminu rozprawy, jednocześnie musiała postanowić o odroczeniu rozprawy głównej na termin 27 października 2016 r., godz. 14:00 sala 43 W tej sytuacji:

eliot13 napisał:

Dlatego sprawa sądowa musi być prowadzona w nowym terminie od początku.

Nie mogła sędzia Agnieszka Łygas, rozpoczynając posiedzenie Sądu w dniu 27 października 2016 r., stwierdzić że rozprawa toczyć się będzie w dalszym ciągu, gdyż skład sądu nie uległ zmianie. Jest to fałsz. Pani sędzio Łygas, skład sądu uległ zmianie w dniu 13 października 2016 r. To sędzia Piotrzkowska odroczyła termin rozprawy na 27. To sędzia Piotrzkowska była na wokandzie, jako przewodnicząca rozprawy, w dniu 13. i 27 października 2016 r. Przewodniczącą rozprawy w dniu 27 października 2016 r., powinna być sędzia SR Agnieszka Piotrzkowska, z tym, że sprawa miała toczyć się od początku.

Wyznaczony nowy termin na dzień 28 listopada 2016 r., musi być zniesiony, albowiem sąd w dniu 27 października 2016 r., działał w niewłaściwym składzie.

Zaistniałe okoliczności w niniejszej sprawie dyskwalifikują Agnieszkę Łygas, jako sędzię referent, jako sędzię przewodniczącą oraz jako przewodniczącą wydziału.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1060
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 18:34    Temat postu: Re: temida skona


oskarżony Nowaczek z artykułu 284. § 2. kodeksu karnego

Jutro rozprawa o godzinie 14-ej. Ludzie w mieście gadają, że to już ostatnia. Że zapadnie ostateczny wyrok, że będzie prawomocny. Że Nowaczek nie będzie mógł się od niego odwołać. To oczywiście jakieś plotki. Jeśli zapadnie wyrok, to i tak będzie nieprawomocny, bo to przecież Sąd pierwszej instancji.

Co innego jest jednak zastanawiające. Na wokandzie w dniu 27 października 2016 r., jako przewodnicząca posiedzenia wskazana była po raz drugi sędzia Agnieszka Piotrzkowska. Odwołując termin rozprawy w dniu 13 października b. r., spowodowała jednocześnie jej kolejne odroczenie, a zastępując sędzię Łygas, spowodowała zmianę składu sądzącego. Co za tym idzie, w dniu 27 października 2016 r., Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe procedował w niewłaściwym składzie. Nie mogła posiedzeniu przewodniczyć sędzia Łygas, skoro sprawa powinna toczyć się od początku. Zobaczymy co prezes sądu wymyśli jutro. Prezes Sądu, bo przecież sędzia Łygas nie może orzekać ani zarządzać we własnej sprawie.

Ale doczekaliśmy się prezesa - łobuza. Podpisał protokół odbiorczy, ale urządzenia nie zamontował. Teraz twierdzi, że urządzenia nie było, bo go jeszcze nie wyprodukowali! Dobre, co? Czy tak działa certyfikowany mediator, wiodący auditor, trener biznesu? Dziwić się tylko można Prezesowi Rady Ministrów, że nie zdecyduje się na prezesurę w s-ni Morena. Kasa ta sama a problemów o 100 tysięcy mniej.

Kto będzie przewodniczył jutro na rozprawie? Życie pokaże.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2018   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama