portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morena (Piecki Migowo) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morena - sprawy dzielnicowe » Forum » rada_niedozdarcia_zarząd
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

rada_niedozdarcia_zarząd

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 1:49    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


Przepraszam, że zraniłem,
Przepraszam, że skrzywdziłem,
Przepraszam za to co napisałem,
Wiedz Pani Aniu, że tego nie chciałem.

Proszę Cię o Pani, wybacz mi moją głupotę!
Bo Twego bólu i smutku nie zniosę.

Leszek Andrzej Jenek




przeprosiny_AB_bis.png

przeprosiny_AB_bis.png


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 9:42    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


Ja, Leszek Andrzej Jenek, oświadczam że przydarzyła mi się rzecz rażąco głupia i kompromitująca. Szydząc na Forum z zachowań Bykowskiego, Całunia, Lizakowskiego, a przede wszystkim, Talaśki, użyłem w dwóch swoich postach nazwiska, jak mi się wydawało, osoby nieznajomej, obrażanej w sposób okrutny w nagraniach na Forum zamieszczonych. Nie kojarzyłem którejkolwiek ze znanych mi pań z tym nazwiskiem. Ze zgrozą przyznaję, że się pomyliłem. Znam kobietę o takim nazwisku, ale o tym dowiedziałem się dopiero wczoraj, to jest 28 sierpnia 2019 r., zaglądając do witryny internetowej spółdzielni mieszkaniowej Morena. Pani Anna Belecka, którą ja znam, pracownica spółdzielni Morena, nie ma czegokolwiek wspólnego z okolicznościami opisywanymi w nagraniach lub postach towarzyszących, w tym i moich z 23. i 24 sierpnia 2019 r., które do wczoraj widoczne były w tym temacie. Wręcz przeciwnie, pani Anna Belecka, jest osobą uroczą i kulturalną. Nie powinien jakiś oszalały członek zarządu, pazerny na pieniądze i władzę, opisywać uniesień erotycznych swego przełożonego, z partnerką, która jak zdarzył przypadek, ma takie samo nazwisko, jak pracownica spółdzielni Morena.

Panią Annę Belecką oraz najbliższych, za doznane krzywdy, jeszcze raz serdecznie przepraszam.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 19:16    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

W związku z poprzednimi dwoma wpisami, oświadczam że do takich zachowań zostałem zmuszony bez podania uzasadnionych podstaw. Nie pomawiałem osoby zainteresowanej, wymienionej z imienia i nazwiska, w swoich wpisach. Jak sobie przypominam i w wypowiedziach decydentów Spółdzielni, też padało tylko nazwisko. Panią Anię widziałem w życiu dwa razy, raz w marcu 2018 r. i drugi raz 29 sierpniu 2019 r. i przez ten czas nie kojarzyłem osoby z nazwiskiem. Nie mogłem więc świadomie i umyślnie pomówić osoby, której nie znałem, a tylko raz widziałem.
Oczekuję od p. Ani oświadczenia i informacji, czy oskarżyła prywatnym aktem oskarżenia, do sądu karnego, osoby które ją faktycznie pomawiały. Wówczas, dopiero będę mógł jej współczuć, ale nie przepraszać. Teraz ja będę stanowczy. Zostałem co najmniej ośmieszony.


Ostatnio zmieniony przez eliot13 dnia Thu Sep 05, 2019 19:29, liczba edycji: 1
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 19:26    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Komunikat Przewodniczącego RN w sprawie dyżuru członków RN

Przewodniczący RN zaprasza mieszkańców Spółdzielni na dyżur członków Rady Nadzorczej w dniu 09.09.2019 tj poniedziałek, godzina 16:00. Dyżur odbędzie się w siedzibie Spółdzielni w budynku przy ulicy Migowska 77A pokój nr 8. Dyżur będą pełnić pani Emilia Żak i pan Sławomir Szabuńko

Przyjdźmy, kto tylko może, w poniedziałek o godzinie 15:45 i zastanówmy się co w zaistniałej sytuacji mamy począć. Proszę powiadomić sąsiadów. Nie wszyscy mają komputery.
Myślę, że stosownym byłoby domagać się od Całunia, aby był obecny w poniedziałek, gdyż informacji, które powinien nam przekazać, jest sporo. Wszystkich, którzy mogą w jakikolwiek pokojowy sposób, w domu, sklepie, kościele, kawiarni, plakaty, ulotki, rozmowy, itd., powiadomić Społeczność LWSM "MORENA" o poniedziałkowym spotkaniu, proszę o skuteczne działanie.

MORENO OBUDŹ SIĘ - JUTRO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 23:57    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Koleżanki – Koledzy – Spółdzielcy,
Potraktujmy tę sprawę poważnie, dlatego że zrobiło się bardzo poważnie, jak słychać w nagraniach ostatnich, pod tytułem: „spotkanianaszczycie.mp3” Chciałoby się powiedzieć, to jest k...a szczyt, używając języka ojca chrzestnego miejscowej mafii. Zobaczcie, jak im niewiele zabrakło: jeszcze tylko wygramy walne – wygramy statut i reszta będzie nasza, bo przecież RWS-y i inni, to bardzo poważni kontrahenci; kapitału im nikt nie podważy. Odnotujmy te słowa z trwogą i należnym niepokojem, ale odpowiedzmy determinacją naszych działań.
Jutro, w piątek 6 września 2019 r., powiadomię Komendę Główną Policji o naszym spotkaniu spółdzielczym i poproszę o zabezpieczenie tego pokojowego zgromadzenia. Ale w poniedziałek musi być tłum, bo inaczej policja może mnie skasować za poniesione koszty. Mam nadzieję, że w poniedziałek będziemy w takiej liczbie, że wywołamy zainteresowanie we wszystkich mediach. Przewiduję następujący scenariusz: zbieramy się pod budynkiem zarządu o godzinie 15:45 i o godzinie 16:00 opróżniamy biura zarządu, jeśli tego wcześniej nie zrobi CBŚP Mam nadzieję, że zajmie to nam nie więcej, jak pół godziny; następnie udamy się pod dom kultury, gdzie dołączą do nas ci, dla których godzina 16:00 to pora za wczesna i o 17:00 odbędziemy kilkunastominutowe zgromadzenie spółdzielcze, przekazując niezbędne informacje co dalej. Ponieważ taki scenariusz wymaga spełnienia warunków zgromadzenia publicznego, a dawno tego nie robiłem, dlatego proszę wszystkich, którzy mają odrobinę wolnego czasu i chęci, o udzielenie niezbędnej pomocy – tel. 58 351 49 72
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 18:37    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Dziś, to jest dnia 6 września 2019 r., w godzinach popołudniowych, na podstawie przepisów Rozdziału 3 - Postępowanie uproszczone w sprawie zgromadzeń, ustawy - Prawo o zgromadzeniach, powiadomiłem Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku, o przystąpieniu do zorganizowania i przeprowadzenia spontanicznego zgromadzenia publicznego, celem wezwania władz miasta Gdańsk, sądów, prokuratury i policji, do rozbicia mafijnego układu w Lokatorsko - Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „MORENA” z siedzibą w Gdańsku, i wokół niej. Zgromadzenie ma się odbyć w najbliższy poniedziałek 9 września 2019 r., w dwóch częściach:
    - pierwsza przed budynkiem zarządu w godzinach 15:45 do 16:45
    - druga przed spółdzielczym domem kultury przy ul. Nałkowskiej 3 w godz. 17:00 do 17:45

W szczególności, celem pierwszej części zgromadzenia, będzie udaremnienie dyżuru dwojga członków niewybranej rady nadzorczej spółdzielni Morena, zapowiedzianego przez skompromitowanego przewodniczącego rady nadzorczej Lechona Całunia, na godzinę 16:00 w poniedziałek 9 września 2019 r. oraz opróżnienie budynku zarządu spółdzielni, aby pozbyć się zorganizowanej grupy przestępczej, która od lat działa na szkodę Spółdzielni i Spółdzielców. Aktualnie, w skład tej grupy wchodzą: obaj członkowie zarządu, główna księgowa oraz przewodniczący - jego zastępca i sekretarz rady nadzorczej.
W drugiej części zgromadzenia, zamierzam przedstawić stan spraw toczących się w Sądzie rejestrowym i innych sądach cywilnych oraz w gdańskich prokuraturach, w postępowaniach karnych.
Informacje te są o tyle ważne, że powinny sprawcom czynów karalnych uniemożliwić dalsze niszczenie dowodów w postaci dokumentacji spółdzielczej oraz uniemożliwić przygotowania do następnego walnego zgromadzenia członków spółdzielni Morena.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 14:14    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

eliot13 napisał:
Dziś, to jest dnia 6 września 2019 r., w godzinach popołudniowych, na podstawie przepisów Rozdziału 3 - Postępowanie uproszczone w sprawie zgromadzeń, ustawy - Prawo o zgromadzeniach, powiadomiłem Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku, o przystąpieniu do zorganizowania i przeprowadzenia spontanicznego zgromadzenia publicznego, celem wezwania władz miasta Gdańsk, sądów, prokuratury i policji, do rozbicia mafijnego układu w Lokatorsko - Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej „MORENA” z siedzibą w Gdańsku, i wokół niej.


Okazuje się, że to co zaproponowałem, nie jest zgromadzeniem „spontanicznym” Jak zwał, tak zwał, ale żeby od razu dyskwalifikować całość? Spróbowałem zareagować na negatywną decyzję inspektora centrum zarządzania kryzysowego, ale obawiam się, że i tak urzędnik postawi na swoim a racja będzie po jego stronie. Czekam na odpowiedź.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 18:22    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Z ulgą i satysfakcją ogłaszam, że zgromadzenie publiczne członków LWSM "MORENA" zwołane w trybie uproszczonym, zostało wpisane do Biuletynu Informacji Publicznej miasta Gdańsk, w zakładce "Zgromadzenia publiczne" a jego odbycie przewidziano na poniedziałek 09.09.2019 w godzinach od 15:45 do 17:45

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Gmina Miasta Gdańsk
metryczka publikacji:
Data: 09.09.2019 Czas trwania: 15:45 - 17:45

Miejsce: przed budynkiem przy ul. Migowska 77A a następnie przejście pomiędzy blokami przy ul. Wileńska 57 i 59 oraz pawilonami handlowymi pod adres ul. Nałkowskiej 3 (przed budynek domu kultury)

Dalsze informacje dotyczące części I. poniedziałkowego zgromadzenia publicznego, to jest przed budynkiem Migowska 77A z jednodniową zwłoką, natomiast dotyczące części II. zgromadzenia, będą prezentowane też ze zwłoką w temacie WALNE ZGROMADZENIE MORENY
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 12:01    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Co Wy na to?

Komunikat Przewodniczącego RN

Przewodniczący Rady Nadzorczej zwołuje posiedzenie Rady Nadzorczej w dniu 23.09.2019 (poniedziałek) na godzinę 18:00 do siedziby Spółdzielni przy ulicy Migowska 77A

Proponowany porządek obrad:
    1. Otwarcie posiedzenia plenarnego i stwierdzenie prawidłowości jego zwołania.
    2. Odczytanie i głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad.
    3. Przyjęcie protokołu Nr 4/2019 z posiedzenia plenarnego Rady Nadzorczej w dniu 16.05.2019.
    4. Przyjęcie protokołu Nr 5/2019 z posiedzenia plenarnego Rady Nadzorczej w dniu 21.05.2019.
    5. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania Rady Nadzorczej za okres pierwszego półrocza 2019 roku.
    6. Dyskusja i podjęcie uchwał w sprawie planów pracy komisji problemowych Rady Nadzorczej na drugie półrocze 2019 roku.
    7. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Rady Nadzorczej na drugie półrocze 2019 roku.
    8. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie Planu Finansowo-Ekonomicznego LWSM „Morena" w Gdańsku na 2019 rok.
    9. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie Planu Rzeczowo-Finansowego Remontów Lokali Mieszkalnych LWSM „Morena" w Gdańsku na 2019 rok.
    10. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie Planu Rzeczowo-Finansowego Remontów Lokali Użytkowych LWSM „Morena" w Gdańsku na 2019 rok.
    11. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie powołania czasowej Komisji Społeczno-Sportowej Rady Nadzorczej.
    12. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie zmian w strukturze organizacyjnej Spółdzielni
    13. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu Funduszu Remontowego.
    14. Informacja Zarządu w sprawie przetargów.
    15. Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawach osobowych Zarządu.
    16. Sprawy wniesione i różne.
    17. Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej.
    18. Zakończenie obrad.

eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 15:19    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Spróbujmy przyjrzeć się zaproponowanemu porządkowi obrad posiedzenia rady nadzorczej przewidzianego na dzień 23 września 2019 r. o godz. 18:00
ad 1. Nie może wszcząć posiedzenia przewodniczący nieistniejącej rady nadzorczej ani uznać prawidłowości jego zwołania.
ad 2. Jak w punkcie 1.
ad 3. Protokół sporządza się w dniu rejestrowanego zdarzenia; od lat w spółdzielni Morena nie spisuje się protokołu a jedynie wykonuje się transkrypcję, która protokołem nie jest. Nie zatwierdza się nieistniejącego protokołu.
ad 4. Jak w punkcie 3.
ad 5. Czy rada nadzorcza LWSM „MORENA” z siedzibą w Gdańsku, ujęła w swym sprawozdaniu, ze przez pierwsze półrocze 2019 r., kontrolowała i nadzorowała Spółdzielnię, nie posiadającą statutu zgodnego z aktualnym porządkiem prawnym oraz i to, że spóźnione wybory członków do rady nadzorczej (powinny odbyć się do 31 marca) z wielu powodów należy uznać za bezwzględnie nieważne (niezgodne z ustawą) lub nieistniejące (na podstawie przepisu kodeksu postępowania cywilnego - artykuł 189.) lub względnie nieważne; nieważność względna nie może być uznana, albowiem zachodzi wówczas, gdy zarzuty oparte są na postanowieniach statutu, a ten, jak wykazano powyżej, w spółdzielni Morena nie istnieje od 10 września 2018 r. Ponadto, samo głosowanie było sfałszowane, powołanie członków do komisji wyborczej i skrutacyjnej zmanipulowane, a ordynacja wyborcza bezpodstawnie oparta na nieistniejącym regulaminie walnego zgromadzenia, zamiast na przepisach artykułu 35. § 2. i § 5.; 45. i 56. ustawy - Prawo spółdzielcze oraz artykułu 82. ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.
ad 6. Nie może nieistniejąca rada nadzorcza snuć planów dla nieistniejących komisji tejże rady nadzorczej.
ad 7. Nie może niewybrana rada nadzorcza w pierwszym półroczu, snuć planów na drugie półrocze.
ad 8. - 9. -10. Do zakresu działania rady nadzorczej należy uchwalanie planów gospodarczych a nie finansowych; pomyliło się (nie pierwszy raz) przewodniczącemu, że rada nadzorcza prowadzi nadzór i kontrolę działalności całej spółdzielni poprzez, między innymi, badanie sprawozdań finansowych; niemożliwe jest skutecznie kontrolować coś, co si samemu uchwaliło.
ad 11. Temat zastępczy do rozważenia w nowym statucie.
ad 12. - 13. Temat nie został podany do publicznej wiadomości i nie może być rozpoznany na posiedzeniu nieistniejącej rady nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej.
ad 14. Obu panom już dawno podziękowaliśmy i aż dziw bierze, że przewodniczący chce znów coś przemycić przez kuchenne drzwi.
ad 15. To trzeba było tak od razu pisać – odwołanie z funkcji i dyscyplinarne zwolnienie Bykowskiego - Talaśki - Ostrowskiej a nie w czternastu punktach wydziwiać i wymyślać cuda na kiju.
ad 16. Domniemywa się, że w sprawach wniesionych rada nadzorcza LWSM „MORENA” uzna się za niewybraną i poinformuje Społeczność LWSM „MORENA” o swej abdykacji.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 19:27    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Ze względu na nikłe zainteresowanie Członków Spółdzielni Morena w Gdańsku, swoimi sprawami Spółdzielni i Spółdzielców, zawieszam swoją działalność na Forum portalu www.mojeosiedle.pl => Gdańsk => Piecki - Migowo => Morena - sprawy dzielnicowe
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 22:41    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Leszku mylisz się.
Ad 15 to premie dla członków zarządu.
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 21:50    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

No i miałem rację. Rada zakupiona przez zarząd, potwierdzając tym samym wszystko to co usłyszeliśmy w opublikowanych nagraniach, przyznała członkom zarządu w trakcie posiedzenia rady nadzorczej w dniu 23.09.2018 premie w wysokości 80% wynagrodzenia. Pan Całuń zapytany o kwotę powiedział - nie wiem, nie wiem.... Dowcipniś z niego.

Brawo zarząd, brawo rada. Barwo członkowie LWSM Morena.
Szkoda, że nie byliście na tej radzie. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej wnioskuje do zarządu o podwyższenie czynszów. Pani Halina Dzierżanowska wie co robi, była księgową w spółdzielni, wie dużo o zmianach statusu wielu mieszkań w spółdzielni i innych ciekawostkach.... A teraz żąda podwyżek czynszu. No cóż, biedny zarząd będzie musiał podnieść czynsze....
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 0:23    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

A ony wciąż swoje:
Przewodniczący Rady Nadzorczej zwołuje posiedzenie Rady Nadzorczej w dniu 28.10.2019 (poniedziałek) na godzinę 18:00 do siedziby Spółdzielni przy ulicy Migowska 77A

Proponowany porządek obrad:

Otwarcie posiedzenia plenarnego i stwierdzenie prawidłowości jego zwołania.
Odczytanie i głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad.
Przyjęcie protokołu Nr 6/2019 z posiedzenia plenarnego Rady Nadzorczej w dniu 23.09.2019.
Wybór Przewodniczącego czasowej Komisji Społeczno-Sportowej – podjęcie uchwały.
Wybór członków czasowej Komisji Społeczno-Sportowej – podjęcie uchwały.
Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie korekty Planu Rzeczowo-Finansowego Remontów Lokali Mieszkalnych LWSM „Morena" w Gdańsku na 2019 rok oraz podjęcie uchwały w sprawie korekty Planu Ekonomiczno – Finansowego LWSM „Morena" w Gdańsku na 2019 rok.
Dyskusja i podjęcie uchwały w sprawie zmiany stawki odpisu na Fundusz Remontowy.
Ocena Raportu z działalności Spółdzielni w III kwartale br. oraz dyskusja i podjęcie uchwał.
Informacja Zarządu w sprawie nowych regulacji dotyczących windykacji.
Sprawy wniesione i różne.
Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej.
Zakończenie obrad.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 10:56    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Komunikat Rady Nadzorczej i Zarządu

W związku z rozpowszechnianym w ostatnich dniach anonimowym komunikatem adresowanym do Członków LWSM „Morena” o zwołaniu zebrania przed siedzibą Spółdzielni, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni informuje, że zawarte w treści komunikatu obelżywe sformułowania są nieprawdziwe.

Zwracamy uwagę Państwa, że kampania oszczerstw i pomówień została zainicjowana po rozwiązaniu w dniu 19.06.2019 .r umowy z nierzetelnym dzierżawcą lokalu użytkowego.

Stwierdzamy jednoznacznie, że Spółdzielnia posiada bezpieczną płynność finansową, nie posiada żadnych zaległych zobowiązań i terminowo realizuje wszystkie płatności.

W stosunku do Spółdzielni nie są podejmowane żadne działania komornicze. Zarzut o rzekomej upadłości to przejaw oszczerstwa, które jest wymysłem kilku osób.

Właściciele lokali mieszkalnych mogą czuć się spokojni, że nie grozi im utrata mieszkań.

Broniąc interesów Członków Spółdzielni nie dopuścimy, by Mieszkańcy Osiedla byli manipulowani i wprowadzani w błąd przez anonimowych autorów rozpowszechnianych paszkwili i komunikatów.

W związku z pomówieniami skierowano sprawę do organów ścigania.


komunikat podpisali:

Sekretarz Rady Nadzorczej Stanisław Lizakowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej Lechon Całuń

Zastępca Prezesa Zarządu Henryk Talaśka

Prezes Zarządu Mariusz Bykowski
Odpowiedz do tematu Strona 9 z 12 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama