portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morena (Piecki Migowo) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morena - sprawy dzielnicowe » Forum » rada_niedozdarcia_zarząd
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

rada_niedozdarcia_zarząd

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Hanna_Lobodzinska 
   

Forum Ekspert


Wiek: 42
Dołączył: Czw Kwi 21, 2016 15:51
Posty: 462
Skąd: Gdańsk, Piecki-Migowo, Marusarzówny

PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 22:08    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

http://www.morena.com.pl/images/stories/zarzad/opinia_prawna_o_maximus.pdf Shocked Shocked Shocked Shocked Wstyd

Prawnicy jak dla mnie to już nie zasługują na miano zawodu publicznego zaufania.... Przy okazji mógł napisać czy Pan Lizakowski może pełnić trzecią kadencję z rzędu....

_________________
Ktoś powiedział: Zło na świecie istnieje nie dlatego, że są źli ludzie, tylko dlatego, że dobrzy ludzie się nie sprzeciwiają.
Bądź dobrym człowiekiem.
Grabarz_ponownie 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Sob Mar 21, 2015 12:11
Posty: 410
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 22:46    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Ta osoba, o której Pan wspomina, nie jest prawnikiem - jest jedynie Radcą Prawnym. To nie to samo.
mila_01 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Kwi 13, 2016 8:57
Posty: 152
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 24, 2017 23:20    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Nie tylko w radzie, był w Zarządzie LWSM Morena

http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/informacje-rn/680-

darmowa promocja, czy spółdzielcy to kupią ???

http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/zarzad/informacje-zarzadu/1442-pom-stow-max

Na marginesie plotka mówi, że już wszystko ustalone: kto wejdzie do rady, kto będzie Prezesem!

Wink
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 18:02    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


Od ostatniego wpisu mili_01 w tym temacie, upłynęło trochę czasu. I co się okazało? Słowa mili były prorocze. Może oparte na plotce, ale i w plotce może być nie tylko źdźbło prawdy, ale sama prawda. A działo się w roku bieżącym dość dużo.

    1. Zwolniono prezesa (nareszcie)
    2. Zachowano zastępcę (dlaczego i po co)
    3. Delegowano członka rady nadzorczej (wadliwie) do czasowego pełnienia funkcji członka zarządu.
    4. Uzupełniono skład zarządu poprzez wybór prezesa. (poplecznictwo - bezprawie)

http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1431-uchwala-nr-242017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1432-uchwala-nr-252017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1471-uchwala-nr-372017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1433-uchwala-nr-262017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1505-uchwala-nr-492017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1503-uchwala-nr-472017

http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1504-uchwala-nr-482017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1506-uchwala-nr-502017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1507-uchwala-nr-512017
http://www.morena.com.pl/index.php/organy-spoldzielni/rada-nadzorcza/uchwaly-rn/1508-uchwala-nr-522017-2

Wszystkie wskazane uchwały, to uchwały rady nadzorczej. Pytanie zasadnicze - dlaczego członkowie rady nadzorczej robią ze Spółdzielców durniów? O co chodzi z uchwałami nr 48-50-51-52?

eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 0:01    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


Lustracja pełna Spółdzielni za lata 2014-2016

W dniu 02.08.2017 r. Zarząd LWSM "Morena" podjął uchwałę w sprawie wyboru podmiotu do dokonania lustracji częściowej działalności Spółdzielni za lata 2014-2016 Lustracja zostanie przeprowadzona w miesiącach wrzesień/październik przez Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych w Bydgoszczy. Załącznik: Uchwała Zarządu 205 z dnia 02.08.2017.pdf
www.morena.com.pl => Uchwała Zarządu 205 z dnia 02.08.2017.pdf http://www.morena.com.pl/images/stories/uchwala_zarzadu_nr_205_2017.pdf
 
Zauważa się, że nieistniejący zarząd LWSM „MORENA” z siedzibą w Gdańsku, uchwałę o przeprowadzeniu lustracji, podjął 2 sierpnia 2017 r., w tabeli podjętej czynności wskazał datę 17.08.2017 a do publicznej wiadomości informację podał 25 sierpnia 2017 r.
A zaznaczyć należy, że Minister Infrastruktury i Budownictwa zażądał przeprowadzenia lustracji pełnej 17 stycznia 2017 r.



Ostatnio zmieniony przez eliot13 dnia Sat Aug 26, 2017 12:04, liczba edycji: 1
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 11:11    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


W nawiązaniu do uchwały „zarządu” LWSM „MORENA” z 2 sierpnia 2017 r., zamieszczonej na stronie Spółdzielni wczoraj, to jest w piątek 25 sierpnia 2017 r., stwierdzam że zamieszczona tam uchwała:
http://www.morena.com.pl/images/stories/uchwala_zarzadu_nr_205_2017.pdf
nie podaje podstawy prawnej, która posłużyła do jej sporządzenia. Sformułowanie: „na podstawie § 48 ust 1. uchwala co następuje:” stwierdza tyle co nic. Taka uchwała, jaki zarząd. Spójrzmy więc co pod spodem - dwa hieroglify. Jeden można odnaleźć w Rejestrze Przedsiębiorców KRS 216473 - to podpis Talaśki. Drugiego brak. Oświadczenia woli za spółdzielnię składają dwaj członkowie zarządu lub jeden członek zarządu i pełnomocnik. Ani tak, ani na wznak. Nie pasuje. Co więc z tego wynika? A no tyle, że uchwała jest bezwzględnie nieważna, bo sprzeczna z ustawą. (por. artykuł 42. paragraf 2. w związku z artykułem 54. paragraf 1. zdanie pierwsze ustawy - Prawo spółdzielcze) W paragrafie 2. uchwała "zarządu" poświadcza nieprawdę - bezwzględnie nieważna uchwała nie może wejść w życie.


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 6:45    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

www.morena.com.pl => Rada Nadzorcza => Informacje RN => Zwołanie posiedzenia plenarnego Rady Nadzorczej

Przewodniczący rady nadzorczej Lechon Całuń zwołuje posiedzenie plenarne rady nadzorczej na dzień 28.08.2017 na godzinę 16:30 w budynku zarządu spółdzielni w Gdańsku, przy ulicy Migowska 77A

Proponowany porządek obrad:


    1.Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawidłowości jego zwołania.
    2.Odczytanie i głosowanie w sprawie przyjęcia porządku obrad.
    3.Przyjęcie protokołu Nr 11/2017 z posiedzenia plenarnego Rady.
    4.Przyjęcie stanowiska w sprawie zmiany nazwy ulicy Leona Kruczkowskiego.
    5.Schemat organizacyjny Spółdzielni – prezentacja i dyskusja .
    6.Informacja Zarządu na temat zasad finansowania działalności Spółdzielni.
    7.Zasady funkcjonowania Rady Nadzorczej wynikające z obowiązujących przepisów prawa i regulaminów Spółdzielni.
    8.Przyjęcie uchwały w/s Korekty Planu Remontów Lokali Użytkowych.
    9.Przyjęcie uchwały w/s przyznania ryczałtu kilometrowego dla Prezesa Zarządu.
    10.Informacja Zarządu n/t koszenia i utrzymania terenów zielonych.
    11.Informacja Zarządu n/t dewastacji klatek schodowych.
    12.Informacja Zarządu n/t skarg na funkcjonowanie administracji osiedla.
    13.Informacja Zarządu n/t zadłużeń lokali mieszkalnych i lokali użytkowych.
    14.Informacja Zarządu n/t pozwu Aleksandra Nowaczka.
    15.Sprawy osobowe członków Rady Nadzorczej - wyłączenie z jawności obrad na podstawie § 44 ust. 2 Statutu Spółdzielni oraz § 9 pkt 4 i § 12 pkt 2 Regulaminu Rady Nadzorczej LWSM „Morena"
    16.Sprawy wniesione i różne.
    17.Sprawozdanie Komisji Uchwał i Wniosków.
    18.Sprawozdanie Komisji Skrutacyjnej.
    19.Zakończenie obrad.



eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 11:14    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


W nawiązaniu do poprzednich postów w sprawie lustracji pełnej spółdzielni Morena, przypominam że lustracja pełna to kontrola przeprowadzona za cały okres działalności spółdzielni a lustracja za lata 2014 - 2016 to lustracja okresowa. Nadto, nie wszyscy w spółdzielni Morena zauważyli, że od 9 września 2017 r., obowiązują zmienione przepisy prawa spółdzielczego. Między innymi, zmieniono przepisy artykułu 93a. ustawy - Prawo spółdzielcze, które nadają uprawnienia lustracyjne także Ministrowi Infrastruktury i Budownictwa. Radzę członkom organów spółdzielni Morena, zapoznać się z tymi zmianami i stosować się do nich. W przeciwnym bowiem razie, jako współzałożyciel Spółdzielni, będę musiał skorzystać z przepisów art. 267c. ustawy - Prawo spółdzielcze i zaniechanie działań we wskazanym zakresie, zgłosić do organów ścigania.

eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Lis 08, 2017 9:59    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Jedno tylko pytanie: CZY LUSTRACJA OKRESOWA 2014 - 2016 ODBYŁA SIĘ?
Jeśli tak, to czy wzięto pod uwagę w postępowaniu kontrolnym sprawę rozliczeń za zużyte media w budynkach pozostających w zasobach LWSM "MORENA" Jeśli nie, to na co czekamy?
Pytania dodatkowe: kto zlecał? na jakiej podstawie? dlaczego do Bydgoszczy?

Przypadkowo zajrzałem na strony Niedźwiednika: http://gdansk-niedzwiednik.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?p=912789#912789
Skąd my to znamy?
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 22:16    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


W poniedziałek, 20 listopada 2017 r., ważne posiedzenie sądu. Będzie rozpoznawana sprawa troje Powodów domagających się uznania, że umocowanie Nowaczka jako prezesa zarządu było niezgodne z prawem. Postępowanie zasadnicze w pierwszej instancji już się zakończyło wydaniem wyroku. Zapewne pojawi się czyjaś apelacja. Wówczas sprawę przejmie Sąd Apelacyjny w Gdańsku. Ale póki co, działać powinien Sąd Okręgowy. Do rozstrzygnięcia pozostaje sprawa zgłoszonych opozycji wobec wniesionej wcześniej interwencji ubocznej po stronie Powodów.

Sprawę rozstrzyga Sąd Okręgowy w Gdańsku w Wydziale XV. Cywilnym - sygnatura akt XV C 227/17

termin: dnia 20 listopada 2017 r. godz. 12:00 sala 344 budynek Sądu Okręgowego w Gdańsku, przy ulicy Nowe Ogrody 30 - 34 Wydział XV. Cywilny

eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 17:21    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


Lustracja pełna LWSM „Morena” za okres 2014 r. - 2016 r.
Aktualności z Moreny - wydanie 10/11/12


W naszej Spółdzielni zakończyło się badanie w ramach lustracji pełnej za okres 2014-2016 r. trwające w dniach od 20.09.2017 r. do 15.11.2017 r.
W ostatnim czasie, w lokalnym periodyku „Morena” pojawił się artykuł przedstawiający nieprawdziwy obraz lustracji przeprowadzanych w LWSM „Morena”. Jego autorzy zarzucają Spółdzielni oraz lustratorom szereg rzekomych nieprawidłowości.


INSTRUKCJA O LUSTRACJI ORGANIZACJI SPÓŁDZIELCZYCH
§ 3. Lustracje dzielą się na:
1. pełne - polegające na badaniu lustracyjnym całokształtu działalności spółdzielni
2. częściowe - polegające na badaniu lustracyjnym części działalności spółdzielni na podstawie wystąpień organów samorządowych spółdzielni do związków rewizyjnych, bądź Krajowej Rady Spółdzielczej
3. sprawdzające - polegające na powtórnym badaniu lustracyjnym przez innego lustratora w celu stwierdzenia prawidłowości ustaleń lustracji, zakwestionowanych przez organy samorządowe spółdzielni.

JAKA WIĘC BYŁA TA OSTATNIA LUSTRACJA? MOŻE SIĘGNĄĆ DO PRZEPISÓW ARTYKUŁU 267c. i 267d. USTAWY - PRAWO SPÓŁDZIELCZE? ROK NIE WYROK DWA LATA JAK ZA BRATA


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 21:37    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Dwie osoby przybyły na mój apel, aby sprawy w przenośni i w rzeczywistości wziąć w swoje ręce. W takiej sytuacji nie było sensu wszczynać jakiejkolwiek zawieruchy. Natomiast, ci co mogli pozostali na plenarnym posiedzeniu rady nadzorczej, którego początek przewidziano na godzinę 17:00 Tutaj osób przybyłych było znacznie więcej. Te same twarze co zawsze. Prawie wszyscy kwestionowali utajnienie punktu 6. porządku obrad. W końcu i tak stanęło na tym co twierdziła rada, a zwłaszcza jej przewodniczący Lechon Całuń, to znaczy, punkt 6. procedowano niejawnie dla publiczności.

Skoro znalazłem się na posiedzeniu rady nadzorczej, to uważałem za stosowne spytać, czy w ramach spraw wniesionych będą rozpatrywane sprawy członkowskie, a w szczególności, moja sprawa ustania i przywrócenia członkostwa w spółdzielni Morena. Usłyszałem, że ta sprawa nie stanie na porządku dziennym a ja powinienem być i tak zadowolony, że wspaniałomyślny przewodniczący rady pozwala mi pozostać w sali obrad. Mylnym sposobem myślenia uznano u mnie to, że uważam nowelizację prawa spółdzielczego za podstawę przywrócenia numeru członkowskiego i ponownego wpisania do rejestru członków LWSM "MORENA"

Nie wiem, jak wytłumaczyć znaczenie przepisów znowelizowanego artykułu 3. ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, który w ustępie 1. punkt 5 stanowi - członkiem spółdzielni jest osoba fizyczna, będąca założycielem spółdzielni Jestem założycielem spółdzielni Morena i moje członkostwo nie podlega ocenie nieistniejącej rady nadzorczej. Warunek wskazany w ustępie 9., nie może mnie dotyczyć, skoro w 1980 r. przydzielono mi spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu mieszkalnego i tego prawa ktokolwiek mi nie zmienił, nie odebrał i nie przekształcił w inne prawo spółdzielcze ani odrębną własność.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 14:35    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Nie mogę uspokoić się po wczorajszym incydencie podczas posiedzenia rady nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej Morena z siedzibą w Gdańsku. Stanowisko w mojej sprawie członkowskiej przewodniczącego rady kol. Lechona Całunia, jest więcej niż karygodne. Jak może przewodniczący zebrania wrzeszczeć na całe gardło w sprawie członkowskiej, co do której na dyżurze członka RN w dniu 12 marca b.r., złożyłem skargę na działanie de facto zarządu. To tak wygląda kontrola Spółdzielni? Pogłębiło moje rozgoryczenie stanowisko p. Macieja Krawczykiewicza z Kancelarii z Oliwy. Nie mogą pojąć obaj, że moje ostatnie poczynania dotyczą tylko i wyłącznie mojego członkostwa w s-ni Morena. Nie dotyczą mieszkania. Domagam się uznania, że nabyte członkostwo w 1976 r., oparte jest na fakcie bycia założycielem s-ni Morena. Faktu tego ktokolwiek nie zmienił i już nie zmieni. Byłem, jestem i będę do ostatnich mych chwil, współzałożycielem LWSM „MORENA" - osoby prawnej. Tylko z tego tytułu byłem, jestem i zawsze będę członkiem spółdzielni Morena z siedzibą w Gdańsku. Po raz ostatni wzywam Spółdzielnię do wydania stosownego zaświadczenia, według załączonego wzoru.
Żądam wydania oświadczenia woli w nieprzekraczalnym terminie do jutra, to jest do 28 marca 2018 r. do godziny 15:00 w pięciu egzemplarzach oryginałów oświadczenia.
Czekam do jutra.



IMG_oświadczenie woli.jpg

IMG_oświadczenie woli.jpg


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Mar 28, 2018 12:25    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd


W związku z wciąż trwającą rozprawą w Sądzie Najwyższym - Izba Cywilna - Wydział IV. - KWAPISZ contra MORENA sygnatura akt SN IV CSK 297/17 o stwierdzenie nieważności albo ustalenie nieistnienia ewentualnie uchylenie uchwały WZ o podział nadwyżki bilansowej za 2014 r., odwołuję wszystkie terminy, jakie wyznaczyłem na dziś, to jest środa 28 marca 2018 r.





IMG_wokanda SN Kwapisz.jpg

IMG_wokanda SN Kwapisz.jpg


Alina121 
   

Stały bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Pią Mar 30, 2018 19:13
Posty: 65
Skąd: Morena

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 19:19    Temat postu: Re: rada_niedozdarcia_zarząd

Kto by pomyślał... SN opowiedział się przeciwko Leszkowi Kwapiszowi. Słyszałam że poległ z kretesem. Czyli w sprawie Pacewicza też wyrok będzie niekorzystny. No i co teraz??!
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 12 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama