portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morena (Piecki Migowo) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morena - sprawy dzielnicowe » Forum » FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
agata44 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sie 05, 2019 13:43
Posty: 2
Skąd: morena

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 13:52    Temat postu: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

W ZAŁĄCZNIKACH FRAGMENTY NAGRAŃ


2.mp3


Pobierz





3.mp3


Pobierz


agata44 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sie 05, 2019 13:43
Posty: 2
Skąd: morena

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 13:53    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

C.D.


1.mp3


Pobierz


eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:55    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE


MORENO OBUDŹ SIĘ JUTRO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO
jolab_75 
   

Początkujacy


Wiek: 48
Dołączył: Czw Lip 18, 2019 18:52
Posty: 9
Skąd: Morena

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 21:16    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

......wracam z urlopu a tu takie sensacje !!!
Domniemam że ma to bezpośredni związek z wypowiedzeniem umowy na wynajem lokalu przy ulicy Kruczkowskiego 25
Widać że agenturalna przeszłość Towarzysza A. -TW "Broda" nie daje o sobie zapomnieć !!! Manipulacje , zbieranie haków, szantaż i podkładanie podsłuchów to stare SB-ckie metody . Doświadczenie redaktorskie i pobyt na placówkach zagranicznych "bratnich krajów" z pewnością pomogły w wychowaniu godnego , pierworodnego następcy.
Szkoda tylko że ów następca ...... lubi chłopców .
Ale tak zupełnie poważnie to od dawna miałam nadzieję się że "coming out" wreszcie nastąpi . Zdjęcie jest naprawdę niezłe ,myślę jednak że na tych "ogłoszeniach" brakuje informacji ........czy przyjmujesz tylko na Bernadowie czy wyjeżdzasz również do Hoteli javascript:emoticon('Cool')
PS. Maximus - Klub Tęczowej Tolerancji javascript:emoticon('Cool')
Czloneklwsm 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Pią Lip 12, 2019 10:28
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 8:01    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Sceptycznie podchodziłam do tych ulotek... a jednak coś w tym musi być! Sprawa nadaje się do tematu uwagi w tvn-ie... musimy walczyć o swoje jako mieszkańcy. Halo moreno! Czas coś z tym zrobić!!
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Śro Sie 07, 2019 22:12    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Szanowni Państwo, po pierwsze proszę wszystkich o powściągliwość wypowiedzi wobec współużytkowników forum, a tematem są faktycznie przedstawione powyżej nagrania i zmiana tematu w wątku trąci nieco działaniem tych, którzy zapewne się czegoś obawiają. Klasyka.

Przejdźmy jednak do nagrań. Zgrałem je żeby osłuchać w porządnym programie (bo przy okazji nie wiadomo jak długo się tu utrzymają, chociaż widziałem, że rozsiały się już po innych serwerach) i obejrzeć skalę ingerencji w zapis ścieżki dźwiękowej.
Nagrania są bardzo amatorskie, tak jak i obróbka dźwiękowa. Są fragmenty bardzo krótkie, łączone, ale są też fragmenty ciągłe, w których najpewniej nie było ingerencji (obraz graficzny dźwięku). I to jest najbardziej niepokojące, gdyż wskazywać może na prawdziwość pełnych wypowiedzi.

Najbardziej mnie zaszokowała wypowiedź o płaceniu przewodniczącemu i sekretarzowi walnego zgromadzenia, a ten fragment wygląda na nietknięty.
To takie przyznanie się do korumpowania prezydium walnego zgromadzenia, od którego, jak wiemy, zależy jego przebieg i niestety protokół.

O innych fragmentach nawet nie chce mi się pisać, bo brak mi słów, które muszą być jednak cenzuralne.

Zadaję sobie jednak pytanie: dlaczego Rada Nadzorcza nie reaguje? Czyżby treści z ulotek, które znajdowałem w skrzynce były prawdziwe? I choć nie mieści się to w głowie - mam pewne obawy.

Zatem jest chyba tylko jedno rozwiązanie problemu: zwołanie przez spółdzielców walnego zgromadzenia i dokonanie na nim wyboru takiej Rady Nadzorczej, która podejmie działania i wyjaśni to wszystko, a jeśli okaże się to, choćby w części prawdą, skieruje sprawy do postępowania karnego.

Oczywiście jest jeden podstawowy problem - na takim walnym zgromadzeniu nie może być kilkunastu członków spółdzielni i kilkuset pełnomocników - efekty dotychczasowe znamy wszyscy.
Ten jeden raz musimy przyjść masowo. No i walne zgromadzenie nie może zostać podzielone na części. Musi być jedno, pełne, w celu uniknięcia możliwości manipulowania liczbą pełnomocników w poszczególnych częściach.

Piszę to, jak widać, pod wpływem emocji, ale sądzę, że właśnie w tym kierunku powinniśmy teraz dążyć.

I tak jak już pisałem w innym z wątków tego forum, mam nadzieję, że autorzy/autor tych nagrań złożył już materiały kompletne do odpowiednich instytucji, które tematem powinny się zająć z pełną stanowczością.
Z_Warnenskiej 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 23, 2015 10:49
Posty: 102
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 3:03    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Gdy ukazały się dwa pierwsze nagrania, stwierdziłam, że niewiele nowego wnoszą do naszej wiedzy o stosunkach i przekrętach w Spółdzielni.
Nic o czym byśmy nie wiedzieli wcześniej :

- Że prezes B. na niczym się nie zna i nic nie robi. (Przecież to widział i słyszał każdy, kto choć raz posłuchał wywodów prezesa na zebraniu)

- Że łączą go nader zażyłe relacje z gł.księgową. (To też wszyscy widzieli)

- Że członkowie rady nadzorczej są skorumpowani i otrzymują ekstra wynagrodzenie za działania zgodne z poleceniami wiceprezesa T.
( To było oczywiste, ale w nagraniu padają konkretne nazwiska i to jest cenne)

- Że przewodniczący rady nadzorczej C. kurczowo trzyma się tej funkcji , a nie wypełnia swoich zadań. ( Nic nowego. Nie rezygnuje się z dojnej krowy)

- Że sekretarz rady nadzorczej chleje. ( I nie on jeden w tej s-ni. Ale ciekawe, że T. mówi o swoim kompanie od geszeftów „ja mu nie ufam” )

- Że należące do spółdzielni działki są wielce łakomym kąskiem dla ludzi związanych z władzą i polityką (Tu pada konkretne nazwisko
pana radnego G. , od dawna powiązanego z naszą s-nią ).

- Że wiceprezes T. manipuluje członkami rady nadzorczej i pracownikami, szczuje jednych na drugich. ( Nic nowego – to sprawdzona metoda działania wiceprezesa )

- Że w zwalczaniu przeciwników wiceprezes T. posługuje się ulotkami i paszkwilami. (Wiedzieliśmy, że część krążących po osiedlu paszkwili
jest kolportowana przez zarząd i ludzi z nim związanych)

Poza tym dużo wątków obyczajowych - bez znaczenia. Może poza relacją prezes – główna księgowa, bo te osoby
podpisują razem zobowiązania w imieniu spółdzielni.
Z_Warnenskiej 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 23, 2015 10:49
Posty: 102
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 3:21    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Dopiero trzecie , krótkie nagranie okazuje się szokiem !!! Po otwarciu pliku za pomocą innego programu, staje się słyszalny taki oto tekst:


" .... to jest klatka Zabłockiego 1 B , za tydzień musi być napis „Gazda – konfident” ,
po tygodniu pod koniec nazwiska trzeba dopisać "Kaczor - oszust" , na zasadzie takiej, że jest konotacja polityczna.... "


Na tym nagraniu wiceprezes T. zleca komuś dokonanie dewastacji klatki przy ul. Zabłockiego 1B !!!
Poleca wymalować nazwisko mieszkańca - członka s-ni, a dla niepoznaki dopisać też „Kaczor oszust” ,
aby stworzyć wrażenie konotacji politycznej.

Rozumiecie co to znaczy ? Przecież tej dewastacji na Zabłockiego 1B FAKTYCZNIE DOKONANO kilka miesięcy temu !!
FAKTYCZNIE wymazano ściany m.in. napisem „Gazda – konfident”.
T. jest winien przestępstwa zniszczenia spółdzielczego mienia i przestępstwa wyłudzenia odszkodowania od towarzystwa ubezpiecz.

Rodzi się pytanie, czy inne, liczne przypadki dewastacji klatek na osiedlu, to też jego zlecenia ?

A co z podpaleniem windy w wieżowcu przy Bulońskiej , gdzie powstało zagrożenie życia ludzkiego ?
Dziwnym trafem, śledztwo w tej sprawie zostało umorzone po tygodniu ! (taką informację podał T. na zebraniu).
Nigdy nie słyszałam, żeby po tygodniu odpuszczano sobie śledztwo w sprawie gdzie byli poszkodowani, a mogły być ofiary.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 23:32    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

boguslaw18 napisał:
Zadaję sobie jednak pytanie: dlaczego Rada Nadzorcza nie reaguje? Czyżby treści z ulotek, które znajdowałem w skrzynce były prawdziwe? I choć nie mieści się to w głowie - mam pewne obawy.

Bo rady nie ma a teraz wybrali się na (nie)zasłużone urlopy. Poza tym, w kwietniu, w maju i czerwcu, mieli inny problem, jak udowodnić ludzkości, że po niedokonanym wyborze stanowią radę nadzorczą. O ukonstytuowaniu rady napiszę przy okazji.
boguslaw18 napisał:
Zatem jest chyba tylko jedno rozwiązanie problemu: zwołanie przez spółdzielców walnego zgromadzenia i dokonanie na nim wyboru takiej Rady Nadzorczej, która podejmie działania i wyjaśni to wszystko, a jeśli okaże się to, choćby w części prawdą, skieruje sprawy do postępowania karnego.

Chciałem zauważyć tylko jedną rzecz - walnego nie zwołują Spółdzielcy. Kto więc ma je zwołać? Wój Talaśka, czy obsrany Bykowski. I kogo mielibyśmy wybrać do tej rady? W jaki sposób? To nie lepiej nie wybierać rady? Ustawa przewiduje taką możliwość. Trąbię o tym od 20 lat, a Wy cały czas swoje - na następnym walnym zmienimy radę na lepszą. I w ten sposób mamy radę najlepszą od początku Spółdzielni.
boguslaw18 napisał:
Oczywiście jest jeden podstawowy problem - na takim walnym zgromadzeniu nie może być kilkunastu członków spółdzielni i kilkuset pełnomocników - efekty dotychczasowe znamy wszyscy.
Ten jeden raz musimy przyjść masowo. No i walne zgromadzenie nie może zostać podzielone na części. Musi być jedno, pełne, w celu uniknięcia możliwości manipulowania liczbą pełnomocników w poszczególnych częściach.

Wpierw musi się odbyć WZ na którym podjęta zostanie uchwała o przywróceniu LWSM "MORENA" do działalności zgodnej z prawem, na podstawie ustawy z 1994 r., większością kwalifikowaną 4/5. głosów, bo inaczej Spółdzielnia ulegnie likwidacji
boguslaw18 napisał:
I tak jak już pisałem w innym z wątków tego forum, mam nadzieję, że autorzy/autor tych nagrań złożył już materiały kompletne do odpowiednich instytucji, które tematem powinny się zająć z pełną stanowczością.

Ha, ha, ha. Już widzę jak się rozpędzili i jak już niosą. Chyba, że któryś z prokuratorów lub CBA podejmie działania z urzędu. A może już prowadzi? Bo na sądy nie ma co liczyć. Najbardziej, na ten rejestrowy. Wszystkie bzdety są wpisane do Rejestru, a więc są obowiązujące.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2019 22:14    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

agata44 napisał:
W ZAŁĄCZNIKACH FRAGMENTY NAGRAŃ


W załączniku 3.mp3 Talaśka stwierdził:
Gierszewski chce ugrać tylko z tym swoim z ... z PiS-u, z ... no, z Chojnic, jakąś działkę. Nazywa się Marcin Kwiatkowski, z Chojnic.

No, panie Gierszewski Piotrze, tego już za dużo. Ludzie w mieście gadali, mnie się nie chciało wierzyć, a jednak to prawda. Nie masz pan zamiaru doglądać spraw publicznych, ze względu na rzekomy brak czasu, ale dla swoich priorytetów czas widać się znalazł. Nie mam wątpliwości, dłużej pan radnym być nie możesz. Dlatego oczekuję bezzwłocznej rezygnacji, złożonej na ręce szefa klubu radnych PiS Kacpra Płażyńskiego. Oczekuję rezygnacji z funkcji radnego Rady m. Gdańsk, w ciągu 3 najbliższych dni. Jeśli to nie nastąpi, do końca tygodnia o sprawie dowie się prezes PiS-u.
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 11:21    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

agata44 napisał:
W ZAŁĄCZNIKACH FRAGMENTY NAGRAŃ

W nagraniu 2.mp3 Talaśka o Lizakowskim:
Ale Lizak pochleje i wszystko sprzeda. Ja mu nie wierzę. Ja mu nie wierzę.

W temacie "Nowe nagrania prezes Talaśka, sekretarz Lizakowski i inni" w poście lizakowski 1.mp3
AdamNowy napisał:
Pan Lizakowski o Talaśce: tu trzeba patrzeć na sali, tu być czujnym, bo ja nie wierzę do końca Heniowi.

Czy ktokolwiek w tej Spółdzielni jeszcze wierzy komukolwiek?
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2019 22:49    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Rzeczywiście nie wygląda to dobrze, a że jak widzę pokazało się bardzo wiele nowych nagrań, postanowiłem odsłuchać wszystkie od początku.
Jest źle. To nie może pozostać bez reakcji. W tych nagraniach rzeczywiście wstrząsającym jest informacja o gdańskim radnym...
pan_Kropek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Śro Sie 28, 2019 19:25
Posty: 17
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 20:04    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

.
Hanya82 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pią Lut 17, 2012 8:52
Posty: 1274
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Wrz 11, 2019 16:00    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Z_Warnenskiej napisał:
Dopiero trzecie , krótkie nagranie okazuje się szokiem !!! Po otwarciu pliku za pomocą innego programu, staje się słyszalny taki oto tekst:


" .... to jest klatka Zabłockiego 1 B , za tydzień musi być napis „Gazda – konfident” ,
po tygodniu pod koniec nazwiska trzeba dopisać "Kaczor - oszust" , na zasadzie takiej, że jest konotacja polityczna.... "


Na tym nagraniu wiceprezes T. zleca komuś dokonanie dewastacji klatki przy ul. Zabłockiego 1B !!!
Poleca wymalować nazwisko mieszkańca - członka s-ni, a dla niepoznaki dopisać też „Kaczor oszust” ,
aby stworzyć wrażenie konotacji politycznej.

Rozumiecie co to znaczy ? Przecież tej dewastacji na Zabłockiego 1B FAKTYCZNIE DOKONANO kilka miesięcy temu !!
FAKTYCZNIE wymazano ściany m.in. napisem „Gazda – konfident”.
T. jest winien przestępstwa zniszczenia spółdzielczego mienia i przestępstwa wyłudzenia odszkodowania od towarzystwa ubezpiecz.

Rodzi się pytanie, czy inne, liczne przypadki dewastacji klatek na osiedlu, to też jego zlecenia ?

A co z podpaleniem windy w wieżowcu przy Bulońskiej , gdzie powstało zagrożenie życia ludzkiego ?
Dziwnym trafem, śledztwo w tej sprawie zostało umorzone po tygodniu ! (taką informację podał T. na zebraniu).
Nigdy nie słyszałam, żeby po tygodniu odpuszczano sobie śledztwo w sprawie gdzie byli poszkodowani, a mogły być ofiary.
Wiem, że było zlecenie prezesa "uciszenia mnie", żadne organy nie zajęły się sprawą..... Wszystkie sprawy s-ni są umarzane lub odmawia się wszczęcia spraw. Mam już segregator takich dokumentów.
_________________
Anita Lipnicka "Wszystko się może zdarzyć"
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 23:15    Temat postu: Re: FRAGMENTY NAGRAŃ - CAŁA PRAWDA O PREZESIE TALAŚCE

Kolejne ciekawostki na temat człowieka, który rządzi naszym majątkiem - Henryka Talaśki:

"Zarząd spółdzielni mieszkaniowej Morena w Gdańsku przyjął uchwałę zmieniającą patrona osiedlowego domu kultury. Zamiast pisarki Stanisławy Przybyszewskiej, by-najmniej nie socrealistki, będzie to teraz Jan Paweł II. Jeden z dwóch członków zarządu spółdzielni to wieloletni pracownik aparatu PZPR, sekretarz dzielnicowy, a po 1989 roku działacz SLD, szef wielu kampanii wyborczych partii, Henryk Talaśka" Informacja z komunistycznego pisma o swoim sowieckim bracie: http://wybrzeze24.pl/component/jdownloads/finish/3-gazeta-gdaska/1554-gazeta-gdaska-397

"- Pan Talaśka ma dokumenty podpisane przez rektora, natomiast nie ma żadnych dokumentów, które byłyby zatwierdzone przez Senat uczelni. W związku z tym jego zatrudnienie jest nieważne - stwierdził, zwracając się do zgromadzonych.

- Nie chcemy, żeby ten człowiek dysponował naszymi teczkami osobowymi! - krzyczeli pracownicy AWFiS, a atmosfera wiecu robiła się coraz bardziej gorąca. Ktoś przyciągnął pusty kubeł na śmieci.
- To dla Talaśki zamiast taczki! - krzyczano" https://dziennikbaltycki.pl/gdansk-w-awfis-robi-sie-goraco-opozycja-glosno-protestuje/ar/284048

No cóż, wszystko zaczyna nabierać kolorytu...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama