portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Morena (Piecki Migowo) - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Morena - sprawy dzielnicowe » Forum » Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Nie Paź 06, 2019 18:38    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Szanowni Państwo,

Informuję, że mamy już około 200 podpisów pod wnioskiem o zwołanie walnego zgromadzenia.

Dziękuję wszystkim, którzy otworzyli mi drzwi, tym którzy nie chcieli, tym którzy nie mogą, tym którzy podpisali i wszystkim, którzy postanowili się przyłączyć i też zaczęli zbierać podpisy.

Rozmawiajmy i decydujmy sami o naszym majątku.

Jeśli zechcecie Państwo się podpisać na liście, jeśli zechcecie pomóc mi w dalszym zbieraniu podpisów to bardzo proszę o kontakt.
kamil_82 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Wrz 18, 2019 9:44
Posty: 7
Skąd: Gdańsk Morena

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 17:34    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

........ poszukałem trochę o informacji i już wiem !!! Proszę mnie nie zastraszać i nie obrażać ja tylko podaję fakty i opieram się na dokumentach które są ogólnodostępne . Trzeba troszeczkę pochodzić ,podzwonić i znajdą się życzliwi ludzie którzy chętnie pomagają .
Nie dajmy Sobą manipulować , cała ta akcja zbierania podpisów "bogusława18" jest tylko i wyłącznie próbą przejęcia władzy w Naszej LWSM w celu uzyskania własnych korzyści.
Czy osoby zbierające podpisy na zamówienie pana "bogusława18" wiedzą kto stoi za problemami Naszych kolegów i koleżanek z SM Ujeścisko ? Proszę przeczytajcie artykuły które znajdziecie pod zamieszczonymi linkami .
https://dom.trojmiasto.pl/Spoldzilenia-Ujescisko-Dramat-dziesiatko-nabywcow-mieszkan-n130526.html
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24207729,inwestycje-spoldzielni-ujescisko-z-ogromnymi-opoznieniami.html
http://gdansk-ujescisko.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=156962&start=390

Jeżeli już przeczytacie choć część tego jaki koszmar przeżywają poszkodowane tam osoby to chciałbym byście wiedzieli że przetarg na te inwestycje wygrała spółka Inż-Bud Inwestycje KRS 0000560888 !!!
Oczywiście sprawdziłem "Pełny Odpis KRS" i prezesem był dobrze Wam znany - Bogusław A. H. Jeżeli piszę nieprawdę to proszę mnie panie "bogusławie18" poprawić i ponawiam apel- jeżeli wyraża pan zgodę mogę zaprezentować umowę z 29 08 2016 zawartą w wyniku postępowania przetargowego którą na której widnieje min pański podpis !!! javascript:emoticon('Very Happy')javascript:emoticon('Wstyd')
Panie prezesie "bogusławie18" nie chcemy tu u Nas takich Inwestycji jak "August" i "Przy Oczkach " Nie chcemy tu takich Inwestorów !!!
Nie podpisujmy żadnych list które podkładają Nam klakierzy bb !!!
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 22:23    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Oj, i znowu słabo. Przecież to żadna tajemnica.

Zarządzałem tą spółką do 31 stycznia 2017 roku. Wygrałem nawet 2 przetargi - brawo ja. W tym czasie wszystko było dobrze - co jest w 100% udokumentowane. Problemy zaczęły powstawać później ale niestety dla pana/pani kamil_82 - to już nie moja "zasługa".

A może wypowiesz się o pewnych powiązaniach swojego zarządu. Wchodząc w ten temat wchodzisz na bardzo cienki lód.

Szanowny/a anonimowy/a (i nic dziwnego. każdy podnóżek tak ma) kamil_82, zanim wykonasz polecenie zarządu sprawdź fakty, daty w KRS i inne takie tam ciekawostki.

Ale z jednym masz rację - nigdy takiego inwestora - tam inwestorem jest SM Ujeścisko - brawo kamil_82.

Ot i tyle w temacie człowieczku.

Swoją drogą ciekawe co zarząd jeszcze wymyśli. Jako, że stałem się wrogiem numer jeden zarządu i jego najemnej rady to zapewne niebawem ukaże się w skrzynkach paszkwil na mnie i zapewne zredaguje go ten sam dobry PAN, który zbezcześcił dobre imię naszej forumowej Hanya82. Tak, wiem kto to wymyślił. Z wielu powodów jestem niewygodny. Ale jakoś mnie to nie martwi, a może nawet powinienem czuć się wyróżniony.

Szanowny/a anonimowy/a kamil_82 nie złamiesz już determinacji mieszkańców. Ja już nie jestem tu ważny, jestem już tylko maleńkim trybikiem tego co się zaczęło.Machina ruszyła i żyje już swoim życiem. Ludzie wiedzą.
A wy czego się boicie?
Jeśli nie macie czego to weryfikacja wyborów przebiegnie pomyślnie dla ciągle jeszcze niezarejestrowanych członków rady.
Jeśli dawanie premii za to co usłyszeliśmy jest ok, to znaczy, że wygracie. Więcej wiary. Uczciwi nie muszą się niczego obawiać.

I żeby nie było. Tak, nadal będę chodził po naszych (nie waszych) budynkach, będę rozmawiał z każdym kto tego zechce i będę zbierał podpisy o zwołanie walnego zgromadzenia. I zbiorę.

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli zaangażować się w pomoc dla naszej wspólnej sprawy, dla naszej spółdzielni.
Dziękuję też wszystkim, którzy rozmawiają, którzy są pewni i tym którzy nie są pewni. Każdy ma prawo do wątpliwości. Te jednak znikają po odsłuchaniu nagrań, które się tu pokazały. Przyznaję, wcześniej też nie byłem przekonany na 100%.
Hanya82 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pią Lut 17, 2012 8:52
Posty: 1274
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 22:58    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

boguslaw18 napisał:


Swoją drogą ciekawe co zarząd jeszcze wymyśli. Jako, że stałem się wrogiem numer jeden zarządu i jego najemnej rady to zapewne niebawem ukaże się w skrzynkach paszkwil na mnie i zapewne zredaguje go ten sam dobry PAN, który zbezcześcił dobre imię naszej forumowej Hanya82. Tak, wiem kto to wymyślił. Z wielu powodów jestem niewygodny. Ale jakoś mnie to nie martwi, a może nawet powinienem czuć się wyróżniony.

Rzeczywiście młody człowiek z woj. warmińsko-mazurskiego rozniósł ogromną ilość paszkwili z fałszywymi informacjami na mój temat. Został złapany na gorącym uczynku, przejęto ponad 320 egz. i siatkę znanego dyskontu, ale gdańska policja wraz z prokuraturą niedopatrzyła się przestępstwa. Uznali, że student nie wiedział co robi, kto mu to dał i kto mu zapłacił za "usługę" sto złotych... Sprawa umorzona i tym samym dołączyła do reszty umorzonych spraw (w tym także tych z groźbami karalnymi)...

_________________
Anita Lipnicka "Wszystko się może zdarzyć"
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 14:02    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Byłem na spotkaniu przed zarządem 14 października. Było około stu osób. Szału nie ma, ale jak na naszą aktywność w ostatnich latach to spory sukces.
Inicjator spotkania się nie objawił, ale jakoś nam się dobrze rozmawiało. Prosiliśmy zarząd o wyjście do ludzi i odpowiedź na kilka pytań związanych z nagraniami z tego forum. Niestety nie udało się. Zarząd ma swoją taktykę i realizuje ją konsekwentnie. To co jest pewne - sami nie odpuszczą. Co to oznacza? Zapewne mają plan.
Jeśli jednak ich plany są takie jak w nagraniach to musimy się bardziej zmobilizować.
Ja nadal zbieram podpisy. Jest już więcej osób, które przyłączyły się do akcji zbierania podpisów za zwołaniem walnego zgromadzenia. Razem doprowadzimy w końcu do prawdziwych wyborów rady nadzorczej, gzie to my będziemy decydować a nie zarząd który posługuje się najemnikami z zewnątrz.

Dziękuję wszystkim, którzy angażują się w akcję zbierania podpisów oraz tym, którzy się na tych listach podpisują. Jednocześnie zapraszam kolejne osoby do zaangażowania w walce o naszą spółdzielnię.
Wierzę, że większość z tych osób stawi się osobiście na walnym zgromadzeniu i razem pokażemy naszą siłę i wolę. Jeszcze raz dziękuję, Bogusław Heger.
michu89 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Sob Paź 19, 2019 16:57
Posty: 4
Skąd: Gdańsk - Morena

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 17:10    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Drodzy sąsiedzi.

Mieszkam na Morenie od ponad 3 lat i zastanawiałem się czy te wszystkie ulotki mówią prawdę... teraz wiem, że tak. I tak jak wszyscy, jestem okradany z własnego majątku...
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Skoro są takie mocne, niezbite dowody na cały zarząd LWSM Morena, pewnie jest wielu dawnych pracowników, którzy wiedzą na ten temat dużo, dużo więcej niż mieszkańcy, to dlaczego sprawa nie zostanie zgłoszona do Prokuratury?
A może sprawę trzeba nagłośnić w inny sposób ? Może powinny wkroczyć media, telewizja, program typu "UWAGA"??
degustator 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Sob Paź 19, 2019 17:00
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Piecki_Migowo

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 18:00    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

W niektórych klatkach schodowych pojawiła się informacja o kolejnym spotkaniu pod LWSM Morena w poniedziałek 4 listopada o godzinie 16:00 z udziałem właśnie telewizji i prasy. Pytanie tylko jaka telewizja i jaka prasa zostały zaproszone. Mają też pojawić się świadkowie, którzy będą opowiadali o swoich doświadczeniach. Im więcej osób pojawi się na takim spotkaniu tym bardziej pokażemy skalę problemu.

Jestem bardzo ZA takimi akcjami, musimy w końcu wziąć sprawy we własne ręce - w końcu to NASZA spółdzielnia i NASZE pieniądze. Proponuję nawet połączyć to z dodatkową akcją "Weź sąsiada", uświadomić problem chociaż tym najbliższym sąsiadom i zabrać ich na spotkanie. Na ostatnim poniedziałkowym spotkaniu kilka osób było przez przypadek, bo w ich klatkach schodowych nie pojawiły się żadne informacje o spotkaniu - nie trafiamy z informacją do wszystkich bloków LWSM. Może warto na najbliższym spotkaniu podzielić się również lokalizacjami w roznoszeniu tych ulotek?
pan_Kropek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Śro Sie 28, 2019 19:25
Posty: 17
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 9:37    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

.
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 20:18    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Szanowny Panie Kropek, jak widzę Pana posty są wielce interesujące, niemniej może warto byłoby dodać kilka znaków przed kropką. Sadzę, że wówczas Pana wpisy nabrałyby jeszcze większej pikanterii. Zatem jeśli to możliwe, proszę bardziej merytorycznie, Z góry dziękuję.
Hanya82 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pią Lut 17, 2012 8:52
Posty: 1274
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Śro Paź 23, 2019 10:12    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

michu89 napisał:
Drodzy sąsiedzi.

Mieszkam na Morenie od ponad 3 lat i zastanawiałem się czy te wszystkie ulotki mówią prawdę... teraz wiem, że tak. I tak jak wszyscy, jestem okradany z własnego majątku...
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Skoro są takie mocne, niezbite dowody na cały zarząd LWSM Morena, pewnie jest wielu dawnych pracowników, którzy wiedzą na ten temat dużo, dużo więcej niż mieszkańcy, to dlaczego sprawa nie zostanie zgłoszona do Prokuratury?
A może sprawę trzeba nagłośnić w inny sposób ? Może powinny wkroczyć media, telewizja, program typu "UWAGA"??

Prokuratura (policja) umarza lub odmawia wszczęcia dochodzenia /śledztwa Wink, media nie są zainteresowane ujawnianiem poczynań mafii spółdzoelczej, sądy często orzekają na niekorzyść spółdzielców, politycy wynajmują salki i banerki w zasobach spółdzielczych. A teraz proszę zadać sobie pytanie dlaczego? Otóż gdy pieniądze mówią, prawda milczy.

_________________
Anita Lipnicka "Wszystko się może zdarzyć"
eliot13 
   

VIP


Dołączył: Śro Lut 19, 2014 12:30
Posty: 1618
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 22:06    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

W temacie WALNE ZGROMADZENIE MORENY
eliot13 napisał:
A może połączmy siły. Spróbujmy tak jak kiedyś. Zacznijmy regularnie spotykać się, na przykład w każdy piątek (oprócz 1 listopada) o godzinie 16:00 w domu kultury s-ni Morena i w ten sposób przygotowywać kolejne zgromadzenia publiczne, od 4 listopada poczynając. To, że 25 października b. r., będzie nas tylko trzech, to nie problem. W dniu 8 listopada będzie już nas znacznie więcej, 15. jeszcze więcej, 22. jeszcze więcej, a 29 listopada będzie już nas tłum. Podzielimy się informacjami, ulotkami i pozostałą robotą. No to co, jesteśmy umówieni? Czekam 25 października o godz. 16:00 w domu kultury, w środku, nie na zewnątrz.
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 23:04    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy


4 listopada, godzina 16 z minutami. Miejsce: Migowska 77A pod budynkiem zarządu spółdzielni.


Pogoda:

deszcz!

Zebrało się ponad 250 osób!

Media:

Radio Gdańsk - na dobry początek nasze regionalne i ważne dla nas wszystkich.

Temat spotkania:

podwyżka funduszu remontowego, dewastacje na zlecenie, opłacanie pełnomocników i ... trafostacje w blokach, oraz wszelkie niezadowolenie indywidualne mieszkańców naszej spółdzielni.

Najważniejszy element spotkania:

sprawozdanie, z naruszającej prawo działalności zarządu spółdzielni, pracownika, który był nakłaniany przez wiceprezesa "Henryka T" do dewastacji i innych, przestępczych działań na szkodę spółdzielni!
Ów pracownik, działając na zlecenie "Stanisława L" - (po raz trzeci z rzędu i zanegowanego przez sąd - KRS - sekretarza rady nadzorczej) nagrał te zlecenia i przekazał je sekretarzowi, który nic z tym nie uczynił. Zatem po bezczynności byłego policjanta - Stanisława L. (sekretarza rady nadzorczej LWSM Morena) przekazał materiał sprawczy do prokuratury wraz z pełnym zeznaniem.

Czy i w tym przypadku koneksje Henryka T i Stanisława L doprowadzą do tradycyjnego umorzenia sprawy - bo im wolno?

Na temat powiązań panów H.T i St L z tak zwanym "wymiarem sprawiedliwości" wiemy już wiele - czytając wpisy na tym forum.

Zebrane podpisy o zwołanie walnego zgromadzenia i odwołanie rady nadzorczej, która podejmuje decyzje nielegalnie:


148 (pozostali podpisali się już wcześniej)

Zdaniem zarządu:

było 20 osób, w tym 6 osób bojkotujących i inwigilujących.

Ochrona:

firma zamex - 6 ochroniarzy osobistych zastępcy prezesa (wewnątrz budynku - w ciepełku) oraz warujący na zewnątrz obrońca praw swoich panów (każdy ma swoje miejsce w łańcuchu pokarmowym) kierownik działu członkowsko - mieszkaniowego Michał Szultk - ten z brodą krasnoluda (dokładnie taką jak w filmie "władca pierścieni").

Podsumowanie:

w imieniu własnym (bo ciągle nie wiem kto był organizatorem spotkania) bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyszli i pokazali, że to my - członkowie spółdzielni będziemy decydować o tym co jest dla nas dobre i potrzebne. Nie chcemy rady z wyboru opłaconych najemników - kilka spraw w prokuraturze. To my będziemy decydować o naszym majątku!

I choć była nas tu tylko garstka -

biorąc pod uwagę liczbę członków spółdzielni, godzinę spotkania, korki na drogach i fakt, że większość z nas jeszcze pracuje - to jednak na tyle znacząca i dająca nam wszystkim wiarę w zwycięstwo i zakończenie praktyk przedstawionych w nagraniach, możemy być pewni, że spółdzielnia powróci w nasze ręce i że to my będziemy decydować o jej losach.

Proszę o dalszą pomoc (niezależnie od paszkwili rozsyłanych przez zarząd), bo to my - spółdzielcy mamy decydować o naszym majątku!

Bogusław Heger
kamil_82 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Śro Wrz 18, 2019 9:44
Posty: 7
Skąd: Gdańsk Morena

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 19:01    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

..... panie bogusławie h. dlaczego nie widzieliśmy pana podczas protestu oszukanych mieszkańców przez SM Ujeścisko ? A może nie wiedział pan po której stronie ma pan stanąć - jako ofiara czy sprawca tego GIGANTYCZNEGO OSZUSTWA ?
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/SM-Ujescisko-Mieszkancy-zgormadzili-sie-pod-siedziba-n139668.html

Czy pańskie odezwy wzywające do zebrań przed Naszą Spółdzielnią roznoszone po klatkach przez PREZESA WSZYSTKICH PREZESÓW (Krzysztofa B.) jak również WIERNEGO KLAKIERA pańskiego mentoraBBpromotora (Krzysztofa Sz.) mają na celu odwrócenie uwagi od tych dantejskich scen jakie dzieją się ,również dzięki panu, na SM Ujeścisko ?
A może zwyczajnie chce pan przejąć LWSM Morena i razem z swoimi kolegami (mentoremBBpromotorem i kolegą Prezesem z Ujeściska) i wyserwować Nam Inwestycje typu "August" i "Przy Oczkach" których rozpoczęcie sygnował pan własnoręcznym podpisem .
Czy mało wam jeszcze ???

Jeżeli tak to proszę o wyjaśnienia dlaczego Nas wszystkich pan wprowadza w błąd podając nieprawdziwe dane dotyczące stanu finansów LWSM Morena jak również rzekomych nieprawidłowości w działaniach Zarządu i Rady Nadzorczej ?

Może również wyjaśni Nam pan dlaczego współpracuje z osobami związanymi z PSR Maximus ,których zobowiązania z tytułu umowy najmu lokalu przy ul. Matuszewskiego 25 to już prawie 290 000 zł !!!! (dwieście dziewięćdziesiąt tysięcy złotych )
A może obiecał pan w przypadku udaj próby przejęcia LWSM MORENA , umorzyć im wszystkie długi i wypłacić 2 000 000 zł (dwa miliony) wyimaginowanych nakładów inwestycyjnych które rzekomo ponieśli remontując budynek ?
https://krs-pobierz.pl/pomorskie-stowarzyszenie-rozwoju-maximus-i6217773
..... panie bogusławie kto mieczem wojuje od miecza .... .
pana udział w inwestycjach na Ujeścisku jest dokładnie sprawdzany !!! Myślę że już niedługo będzie miał pan więcej czasu na przemyślenia , zamknięte pomieszczenia skłaniają do refleksji !!! javascript:emoticon('Wstyd')
boguslaw18 
   

Forumowicz


Wiek: 58
Dołączył: Pon Lip 15, 2019 16:25
Posty: 110
Skąd: Piecki Migowo

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 22:18    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Wierna ręka zarządu znowu nadaje, ech... za stary jestem żeby dyskutować z tak chorą osobą. Proszę udać się na leczenie, no chyba, że i na to zbyt późno Smile Miłego dnia.
anonim1233 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Lis 16, 2019 3:22
Posty: 4
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 3:34    Temat postu: Re: Walne Zgromadzenie - zbieramy podpisy

Dzień dobry,

Przepraszam za anonimowe i jednorazowe konto, ale zaobserwowałem, ze kto się tylko wypowie, to zaraz dostaje hejt kim On kto nie jest, w jakich służbach nie służył i jakim Panom się kłania. Dlatego tylko pytania. Bez sugerowania komukolwiek jakichkolwiek intencji czy zachowań.

1. Czy Pan Bogusław18 uczestniczył w jakikolwiek sposób przy inwestycjach spółdzielni mieszkaniowej ujeścisko.

... To tyle.

PS. Nie jestem zarządem ani "wierną ręką zarządu". Chcę się poprostu dowiedzieć co i jak. Bez wikłania w "wojny na górze".
PS2. Czy ulotka którą dostałem (jednostka B), która zwoływała zebranie członków na 25 listopada pod siedzibą spółdzielni, podpisana Bogłusław Heger, To jest od Pana Hegera? Czy tylko podpisana Jego Imieniem?

Tyle... Zwykły Szary Członek LWSM Morena
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama